czyste

zdrowie

Firma

WCZORAJ

Łódzka Spółdzielnia Mleczarska powstała w 1934 roku w okresie kryzysu gospodarczego. Impulsem do jej utworzenia była potrzeba ułatwienia rolnikom zbytu mleka, a co za tym idzie uzyskania przez nich stałych dochodów finansowych.

Pierwszy zakład produkcyjny Łódzkiej Spółdzielni rozpoczął działalność w 1936 w wydzierżawionych pomieszczeniach przy ulicy Gdańskiej 126. Ofertę rynkową Ł.S.M. stanowiło mleko, masło, śmietany i twarogi wytwarzane z ponad 2 milionów litrów skupionego mleka.

 
DZISIAJ

Obecnie "JOGO" - Łódzka Spółdzielnia Mleczarska  liczy około 680 czynnych dostawców mleka, którzy oddają około 60 milionów litrów mleka. Nadrzędnym celem działalności "JOGO" - Łódzkiej Spółdzielni Mleczarskiej jest ciągłe zaspokajanie potrzeb, wymagań i oczekiwań klientów w zakresie obsługi jakości oferowanych produktów.

 
W ofercie Spółdzielni każdy znajdzie coś dla siebie:

  • zdrowe mleko świeże o różnej zawartości tłuszczu
  • pyszną śmietanę, twarogi, twarożki i serki wiejskie
  • smaczne serki homogenizowane i desery
  • orzeźwiające napoje mleczne - mleko zsiadłe, maślanki (naturalną i owocową), kefiry i jogurty
  • lody Bambino

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i tendencjom na krajowym rynku, JOGO systematycznie poszerza swoją ofertę. Nie tylko wzbogacamy linię produktów w butelkach typu PET, ale także proponujemy unikatowe smaki tradycyjnych produktów.


Wysoką jakość naszych produktów zapewniamy dzięki stałej modernizacji linii technologicznych oraz unowocześnianiu parku maszynowego. Dzięki tym inwestycjom możemy zaproponować serki wiejskie cottage cheese - naturalne i ze szczypiorkiem.

Na sezon letni wprowadziliśmy również orzeźwiający smak jogurtu do picia ananas z limetką.

Za swoje doskonałe wyroby mleczarnia JOGO została wyróżniona wieloma nagrodami na licznych imprezach targowych i wystawienniczych.

Dbając o bezpieczeństwo i odpowiednią jakość swoich produktów JOGO-ŁSM stosuje międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności IFS (International Food Standard).

 

Troszczymy się o klienta i koncentrujemy na jego potrzebach. Zadowolony Klient to dla nas priorytet a partnerstwo handlowe rozumiemy dosłownie.

Dostarczamy swoje produkty m.in. do takich województw jak: łódzkie, śląskie, wielkopolskie, opolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, mazowieckie,małopolskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie.

Posiadamy dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji, która gwarantuje dotarcie do jak największej ilości odbiorców. Wprowadzamy nowe rozwiązania mające na celu:

  • rozszerzenie rynków zbytu
  • rozwój hurtowej sieci handlowej
  • zapewnienie ciągłości sprzedaży wyrobów
  • dalszą współpracę z super i hipermarketami


Misją "JOGO" - Łódzkiej Spółdzielni Mleczarskiej jest produkcja wyrobów mleczarskich o najwyższym standardzie jakościowym, gwarantującym spełnienie wymagań prawnych i oczekiwań klientów.

Znasz produkty marki JOGO?

wypełnij ankietę