czyste

zdrowie

Planujesz zorganizowanie większego przyjęcia? Zamów nasze produkty!

« cofnij

Zapraszamy tym samym do zapoznania się z naszą indywidualną ofertą produktów przeznaczonych do kateringu, dzięki którym możemy zapewnić wszystkim naszym Klientom spokój i pewność w trakcie przygotowań tego wyjątkowego przyjęcia.

Mleko JOGO doskonałe do domowych wypieków

Ze względu na to, że żadne przyjęcie nie może odbyć się bez smakowitych wypieków oraz różnego rodzaju innych słodkich dań przygotowywanych na ciepło i zimno, warto wcześniej zaopatrzyć się w potrzebne do stworzenia tych smacznych deserów, mleko. U nas ten ważny składnik jest sprzedawany w wygodnych opakowaniach. Posiadamy produkty w postaci mleka o zawartości tłuszczu 2% i 3,2%, dostępnych w foliach o pojemności 5L. Dzięki obecności dwóch rodzajów mleka, a co za tym idzie,  zróżnicowanej zawartości energetycznej, nasze mleko idealnie odpowie wymaganiom naszych gości i pozwoli na wykonanie zróżnicowanych ciast i deserów.

Produkty mleczne JOGO – wytrawny dodatek do dań

Aby umożliwić wszystkim gościom zdecydowanie większą różnorodność w wyborze swojej ulubionej potrawy, warto zapewnić sobie nieco więcej możliwości na stworzenie uniwersalnego menu dopasowanego do potrzeb każdego. Aby ułożyć i wykonać jadłospis zarówno dla wielbicieli nisko kalorycznych sałatek, czy sosów,  jak również tradycjonalistów, którzy nie wyobrażają sobie dodatku do dania bez odrobiny tłuszczu, prezentujemy jogurty naturalne, kefiry, maślanki oraz śmietany 18% i 30% do kupienia w dziesięciokilogramowych wiaderkach. 

Na dodatek – desery z serków homogenizowanych JOGO

Serki homogenizowane mogą również odgrywać bardzo ważną rolę w przygotowaniach do długo wyczekiwanego przyjęcia urodzinowego lub innego święta. Dla dodania nieco odmiennego charakteru tworzonego przez Ciebie menu i zapoznania naszych gości z innymi pomysłami na stworzenie niecodziennych słodyczy i deserów, polecamy wykorzystać szereg przepisów na pełnowartościowe i niskokaloryczne desery oraz dania główne z wykorzystaniem serków homogenizowanych JOGO. Oprócz  typowych potraw na słodko, wspomniane produkty możesz wykorzystać również jako dodatek do orzeźwiających owocowych koktajli lub jedno szklankowych dań w postaci połączenia serka homogenizowanego i bakalii, świeżych owoców oraz cynamonu, kolendry i miodu.

Serdecznie polecamy odwiedziny sklepów z artykułami mlecznymi i zakupu pojedynczych produktów JOGO. Jeśli jednak planujesz pieczenie i gotowanie dla zdecydowanie szerszego grona, zapraszamy do wykorzystania produktów z naszej oferty kateringowej.

 

Zapraszamy do oferty i zakupów!

Znasz produkty marki JOGO?

wypełnij ankietę