czyste

zdrowie

Blog

Majówkowe grillowanie z produktami JOGO
19 04.2017

Wyczekiwana przez wszystkich majówka to dla wielu osób rozpoczęcie sezonu grillowego. Grillowane mięso, warzywa, a nawet owoce, nie mogą się obyć bez pysznych sosów i dipów, które podkreślą smak każdej potrawy. Dziś proponujemy Wam przygotowanie kilku sosów na bazie produktów marki JOGO, które z pewnością wzbogacą smak Waszych grillowanych potraw.

więcej...
Wiosenne lekkie koktajle – garść inspiracji od JOGO!
29 03.2017

Nadeszła wiosna, lekka, zielona pora roku, w której warto szczególnie zadbać o swoje ciało, zdrowe odżywianie i smukłą sylwetkę. Poza aktywnością fizyczną, do której oczywiście gorąco namawiamy, warto postawić na lekkie i wartościowe posiłki na bazie naturalnych składników najlepszej jakości, takich, jak produkty marki JOGO. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy więc kilka przepisów na wiosenne koktajle, które z pewnością wpłyną pozytywnie na Wasze samopoczucie i sylwetkę. 

więcej...
Planujesz zorganizowanie większego przyjęcia? Zamów nasze produkty!
23 02.2017

JOGO, oprócz dystrybucji produktów, idealnych do kupienia w mniejszych ilościach i pojedynczych sztukach, oferuje także nieco obszerniejszy asortyment, doskonały do wykorzystania przy okazji planowania większych przyjęć urodzinowych, chrztów, a także uroczystości weselnych. Zwykle jesteśmy przyzwyczajeni do organizacji imprez tego typu w lokalach, w których mamy wszystko przygotowane. Dla każdego, kto jednak szuka czegoś więcej, chce świętować w nietypowym miejscu lub od zawsze marzył, by stworzyć przyjęcie o bardziej indywidualnym charakterze, przygotowanie własnych potraw stanie się jednym z najbardziej czasochłonnych zadań.

więcej...
(Nie)tłusty czwartek z produktami JOGO
23 02.2017

Tłusty czwartek może być jednym z najprzyjemniejszych świąt zwyczajowych w polskiej kulturze. Według  przesądu, jeśli ktoś nie zje w ten dzień ani jednego pączka, w kolejnych miesiącach danego roku nie będzie mu się wiodło. Chociaż z reguły Polacy podchodzą do tego typu swoistych zabobonów z dużym dystansem, ten traktujemy wyjątkowo całkiem poważnie. Z badań nawet wynika, że w sam tłusty czwartek bo zjadamy ich około miliona! Tylko co na to nasze zdrowie?

więcej...
Rozgrzewające produkty mleczne JOGO – idealne na zimę
31 01.2017

Zima jest tą porą roku, w której nasz organizm fizycznie broni się przed chłodem i próbuje przyjmować do siebie jak najwięcej ciepła. Efekt rozgrzania możemy osiągnąć nie tylko pozornie na zewnątrz, na przykład za pomocą grubszych ubrań, ale także całkowicie od środka, dzięki rozgrzewającym posiłkom. Każdej potrawie powinny zatem towarzyszyć takie składniki, które pozwolą na ocieplenie naszego zimowego samopoczucia. 

więcej...
O zaletach czekolady i wyrobów czekoladowych JOGO słów kilka
26 01.2017

Czekolada jest źródłem minerałów i zjadana regularnie w małych ilościach daje nam bardzo dużo energii. Dzięki temu, że jest stworzona z kakaowca prawdziwego oraz masła kakaowego, dostarcza do naszego organizmu  szereg witamin, w tym A, B1, B2, B3 oraz E. My również możemy zaproponować produkty z wykorzystaniem tego pysznego produktu. 

więcej...
Produkty mleczne JOGO – zaufanie tradycji oraz najwyższa jakość!
28 11.2016

Mleko to bogaty w wartości odżywcze składnik diety, w którym znajduje się bardzo duża ilość wapnia. Dobrze wiemy, że właśnie ten minerał odpowiada za budulec kości. Mleko, to jednak nie tylko wapń. Produkt gromadzi w sobie również szereg innych, bardzo ważnych dla naszego organizmu, surowców, które powinny odnaleźć odpowiednie miejsce w naszej zróżnicowanej diecie. Dlaczego jest tak ważnym produktem spożywczym?

więcej...
Szybkie śniadanie z produktami mlecznymi JOGO – przepisy i porady
16 12.2016

Kiedy czas poświęcony na poranną toaletę znacznie wydłuża się ze względu na trudności z zimową pobudką, dość często nie wystarcza nam czasu na przygotowanie i zjedzenia porządnego śniadania. Kupujemy wówczas gotową kanapkę i jemy ją w trakcie przerwy w pracy. Jako producent wyrobów mlecznych JOGO wiemy, jak istotne dla naszego organizmu jest właśnie odpowiednie śniadanie. Mamy jednak świadomość, że nikt rano nie ma ani czasu ani ochoty na przygotowywanie skomplikowanych dań, dlatego przesyłamy Wam kilka naszych pomysłów na szybkie, zdrowe i pożywne śniadanie oczywiście z wykorzystaniem naszych produktów. 

więcej...
Jogurty naturalne JOGO receptą na zdrowie
21 12.2016

W dzisiejszych czasach przykładamy coraz większą wagę do naszego zdrowia. Regularnie wykonujemy badania, uprawiamy sport, wybieramy jedynie tworzywa naturalne i dbamy o prawidłowe żywienie. Utrzymanie właściwej diety nie jest jednak prostym zadaniem. Rynek produktów spożywczych przepełniony jest sztucznymi i chemicznym substancjami, które bardzo często maja negatywny wpływ na nasz organizm. W Internecie spotykamy się z wieloma wykluczającymi się teoriami na temat zasad prawidłowej diety, jednak jako firma produkująca artykuły mleczne wiemy, że podstawą zdrowego odżywiania jest sięganie wyłącznie po wyselekcjonowane produkty.

więcej...

Znasz produkty marki JOGO?

wypełnij ankietę